2019 U20 ja U18 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused 08.-09.03.2019

U20 ja U18 Balti võistkondlikud mitmevõistluse meistrivõistlused

08.-09.03.2019 – Šiauliai, Leedu

Lähetustingimused:

  • mõlemas vanuseklassis on võistkonnas 4 + 4  sportlast, arvesse läheb kolme parema sportlase tulemuste summa;
  • katsevõistlused on U18 ja U20 mitmevõistluse EMV 12.-13.01.2019
  • lähetatakse mitmevõistluse EMV mõlema vanuseklassi 2 paremat sportlast ja 2 sportlast koondise juhi valikul. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

Ajakava

KOONDIS

                         NOORMEHED                           U18                               NEIUD                           
 Tony Ats Tamm  Audentese SK    Pippi Lotta Enok  KJK Visa   
 Mait Filipozzi  SK Elite Sport    Juliana Demeštšenko  Tallinna SS Kalev
 Steven Sepp  Niidupargi KJK    Laura Lokotar  KJK Kose 2000
 Romet Vahter  KJK Saare    Kelly-Anette Koik  SK Maret Sport
         
         
 Eerik Haamer  TÜ ASK U20  Katre Sofia Palm  Audentese SK
 Kevin Koik  SK Maret Sport    Marilis Remmel  KJK Saare
 Marttin Lepaste  Niidupargi KJK    Anna-Maria Vjazemski  Haapsalu KJK
 Igor Andrejev  Audentese SK    Johanna Soover  Audentese SK
         
         
         

Koondise juht: Kädy Tänav(Tänak) - tel: 5115254 
Treenerid: Riho Meri, Andres Laide, Mihkel Lembit, Sven Andresoo, Erki Nool, Leonid Brjuhhov, Liivi Eerik, Tõnu Kaukis, Olga Kovaljova

Logistika: Buss väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast neljapäeval, 7. märtsil kell 12:00.  Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129). 

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Võistlusareen: Šiauliai indoor arena, S. Daukanto str. 25, Šiauliai. 

Majutus: hotel „Tomas“, address Tilžės syr. 63 a, Šiauliai

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.