2019 U20 ja U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 13.07.2019

U20 ja U16 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

13.07.2019 – Võru

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlused on U16 EMV 29.-30.06.2019 ja U20 EMV 27.-28.06.2019;
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

TRANSPORT:  Buss väljub Tallinnast, Audentese parklast(Tondi 84) laupäeval, 13. juulil kell 8:00.  Buss peatub Tartus, Ülikooli Spordihoone parklas (Ujula 4) kell 10:25. 

VÕISTLUSVARUSTUS: Võistlusvarustus jagatakse kätte kohapeal.  Igaks juhuks võib sportlane kaasa võtta oma pikad liibuvad ja võistluspüksid (kui on sinised või mustad).

TOITLUSTUS: Staadionil telgis nimekirja alusel - lõunasöök 11:30 - 15:00 / õhtusöök 17:00 - 20:30

FÜSIOTERAPEUT: Andrei Stepanov

AJAKAVA
JUHEND
U20 KOONDIS:

                          NOORMEHED                           ALA                                 NEIUD                           
NIMI    KLUBI   NIMI  KLUBI
 Henri Sai  Pärnu Altius 100 m   Karoli Käärt  Audentese SK
 Ken-Mark Minkovski  Audentese SK    Carina-Renne Valdek  Audentese SK
         
 Edward Henno  Tartu SS Kalev 400 m   Piibe Kirke Aljas  TÜ ASK
 Karl-Uljas Mölder  SK Leksi 44    Stella Sohvi Altmets  Nõmme KJK
         
 Kalev Hõlpus  Rapla Jooksuklubi 1 500 m   Laura Reimets  Elite Sport
 Hardy Kaska  Sparta SS    Elis Lillmets  Rakvere Vike
         
 Rasmus Kuningas  Saue KJK  110/100 mtj.  Katre Sofia Palm  Audentese SK
 Marttin Lepaste  Niidupargi SK    Eliise Anijalg  Tartu SS Kalev
         
 Lukas Lessel  Elite Sport  400 mtj.  Liis Grete Atonen  Audentese SK
 Karl-Oskar Pajus  Elite Sport    R.E.A. Metsäranta  Pärnu Altius
         
 Madis Kalašnikov  Tartu SS Kalev Kõrgushüpe   Lilian Turban  Elite Sport
 Erko-Hendrik Mõttus  KJS Alem    Katre Sofia Palm  Audentese SK
         
 Reimo Sepp  Audentese SK Kaugushüpe   Lishanna Ilves  Rakvere Vike
 Igor Andrejev  Audentese SK    Kärt Õunapuu  KJK Saare
         
 Igor Andrejev  Audentese SK Kolmikhüpe   Marilis Remmel  KJK Saare
 Taavi Eistre  Valga Maret-Sport    Eliise Anijalg  Tartu SS Kalev
         
 Kevin Sakson  Haapsalu KJK Kuulitõige   Laura Trašanov  Valga Maret-Sport
 Rait Raju  Audentese SK    Leanne Siimumäe  Kose 2000
         
 Kevin Sakson  Haapsalu KJK Kettaheide   Laura Trašanov  Valga Maret-Sport
 Gevin Genro Paas  Audentese SK    Gedly Tugi  Karksi Sport
         
 Gregor Lepik  Valga Maret-Sport Odavise   Gedly Tugi  Karksi Sport
 Kristjan Maripuu  SK Fortis    Marilis Remmel  KJK Saare
         
 Edward Henno   4 x 400 m   Piibe Kirke Aljas  
 Karl-Oskar Pajus   segateatejooks  Liis Grete Atonen  
       Stella Sohvi Altmets  
         

Koondise juht: Ants Kiisa, tel: 56640851

 U16 KOONDIS:

                               POISID                                       ALA                                  TÜDRUKUD                        
  NIMI KLUBI    NIMI KLUBI
 Romet Kivi  SK Viraaž 100 m   Anna-Maria Millend  Audentese SK
 Uku Nurk  Elite Sport    Marian Müürsepp  SK Fortis
         
 Romet Kivi  SK Viraaž  400 m  Anna Theresa Gustavson  Nõmme KJK
 Kristo Mägi  KJK Tipp    Mirtel Klaar  SK Fortis
         
 Alex Ojava  Treeningpartner  1 500 m  Õnnely Rahu  KJK Saare
 Artjom Raiski  SK Raesport    Merili Tiik  Pärnu Kalevi KJK
         
 Franz Krull  Võru Lõunalõvi 110/100 mtj.   Anna-Maria Millend  Audentese SK
 Sven-Marti Pajuri  SK Fortis    Anabel Sarapuu  Viljandi Sakala
         
 Dan Šemeljov  Valga Maret-Sport  300 mtj.  Carmen Rääk  Valga Maret-Sport
 Oliver Otlot  Nõmme KJK    Emma Kathrina Hein  Haapsalu KJK
         
 Kristjan Timuska  Võru Lõunalõvi  Kõrgushüpe  Elisabeth Pihela  Audentese SK
 Aivar Ellam  Rakvere Vike    Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
         
 Ralf Lamp  Nõmme KJK Kaugushüpe   Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
 Marten Roasto  Viljandi Sakala     Elisabeth Pihela  Audentese SK
         
 Viktor Morozov  KJK Atletika Kolmikhüpe   Berit Kukk  TÜ ASK
 Andreas Hantson  VAK Staier    Krisette Juur  TÜ ASK
         
 Manfred Männamaa  Audentese SK Kuulitõuge   Berit Saar  Rakvere Vike
 Aleksander Smirnov  Audentese SK    Greete-Liis Krapp  Pärnu Altius
         
 Manfred Männamaa  Audentese SK Kettaheide   Johanna Elisabeth Ader  Elite Sport
 Kaspar Parksepp  TÜ ASK    Maily Märss  Haapsalu KJK
         
 Valter Eric Viisel  Tallinna SS Kalev Odavise   Johanna Elisabeth Ader  Elite Sport
 Ralph Kirsipuu  Audentese SK    Jane Roosimägi  Viljandi Sakala
         
 Aivar Ellam     Väike-Rootsi    Anna-Maria Millend  
 Uku Nurk   Teatejooks  Liisa-Maria Lusti  
 Romet Kivi   100 + 200 +  Marian Müürsepp  
 Oliver Otlot    300 + 400  Mirtel Klaar  
 Sven-Marti Pajuri      Carmen Rääk  

 Koondise juht: Erik Horn, tel: 5266376