2019 U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 2.-3.08.2019

U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused
2.-3. august 2019 – Vilnius, Leedu

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlus on U18 EMV 27.-28.06.2019
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

 NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 
Ajakava

                                                                     KOONDIS:
         NOORMEHED                  KLUBI                     ALA                     NEIUD                          KLUBI          
 Kristjan Markus Eelmaa  IND 100 m   Marit Kutman  TÜ ASK
 Andreas Laksberg  SK Fortis    Triine-Marie Land  SK Fortis
         
 Marcus Mäll  KJK Hiiker 200 m   Marit Kutman  TÜ ASK
 Andreas Laksberg  SK Fortis    Ann Marii Kivikas  SK Altius
         
 Marcus Mäll  KJK Hiiker 400 m   Ann Marii Kivikas  SK Altius
 Sander Süvaorg  Võru Lõunalõvi    Liisbet Saar  Audentese SK
         
 Kristian Otlot  UP Sport  800 m  Anete Randma  SK Fortis
 Eduard Sapogs  Tallinna SS Kalev    Laura Mõik  SK Fortis
         
 Kristian Otlot  UP Sport  1 500 m  Christelle Vall  Audentese SK
 Eduard Sapogs  Tallinna SS Kalev    Anete Randma  SK Fortis
         
 Edvard Kallas  Tallinna SS Kalev  3 000 m  Jekaterina Mirotvortseva  KJK Kalev-Sillamäe
 Ragnar Rooba  KJK Vike    Christelle Vall  Audentese SK
         
 Steven Sepp  Niidupargi KJK  100/110 mtj.  Trine-Marie Land  SK Fortis
 Tony Ats Tamm  Audentese SK    Marianne Kivi  TÜ ASK
         
 Kristjan Murro  SK Elite Sport 400 mtj.   Liisbet Saar  Audentese SK
 Eerik Oolup  KJK Saare    Triinu Lamp  TÜ ASK
         
 Kert Kask  Sparta SS  2000 m tak.  Anna Lensment  IND.
 Ragnar Kolesnikovs  SK Viraaž    Stella Reinumägi  Nõmme KJK
         
 Albert Beilinson  Tallinna SS Kalev Kõrgushüpe   Laura Lokotar  KJK Kose 2000
 David Jaanson  SK Leksi 44    Sofia Marlene Haug  Tallinna SS Kalev
         
 Madis Kaare  SK Altius Teivashüpe   Marianne Kivi  TÜ ASK
 Mikk Saarse  SK Altius    Mona Linda Sikkal  SK Leksi 44
         
 Tony Ats Tamm  Audentese SK  Kaugushüpe  Jelizaveta Mišina  Audentese SK
 Oliver Kruuspan  SK Schnelli    Laura Lokotar  KJK Kose 2000
         
 Grigori Velikanov  KJK Kalev-Sillamäe  Kolmikhüpe  Maria Dudareva  TÜ ASK
 Kristjan Kesselmann  KJK Lõunalõvi    Jelizaveta Mišina  Audentese SK
         
 Rasmus Roosleht  Niidupargi KJK Kuulitõuge  Kelly Heinpõld  KJS Sakala
 Oskar Filip Tammik  TÜ ASK    Gertu Küttmann  Niidupargi KJK
         
 Rasmus Roosleht  Niidupargi KJK Kettaheide  Kelly Heinpõld  KJS Sakala
 Hannes Remmelgas  TÜ ASK    Mariliis Lääniste  TÜ ASK
         
 Kaaro Saatmäe  Niidupargi KJK Vasaraheide  Kelly Heinpõld  KJS Sakala
 Oskar Filip Tammik  TÜ ASK    Annabella Altjõe  Audentese SK
         
 Steven Sepp  Niidupargi KJK Odavise  Katre Marit Liiv  SK Viraaž
 Rasmus Virks  KJK Vike    Pippi-Lotta Enok  KJK Visa
         
 Kristjan Markus Eelmaa  IND. 4 x 100 m  Marit Kutman  TÜ ASK
 Andreas Laksberg  SK Fortis teatejooks  Triine-Marie Land  SK Fortis
 Tony Ats Tamm  Audentese SK    Pippi-Lotta Enok  KJK Visa
 Eerik Oolup  KJK Saare    Mia Heleen Herman  Audentese SK
       Triinu Lamp  TÜ ASK
         
 Marcus Mäll  KJK Hiiker 4 x 400 m  Ann Marii Kivikas  SK Altius
 Andreas Laksberg  SK Fortis segateatejooks  Pippi-Lotta Enok  KJK Visa
         

Koondise juht: Romet Mihkels (tel:+372 56625246)
Koondise treenerid: Harry Lemberg, Mihkel Lembit, Andres Laide, Marika Manglus, Piret Tamm, Svetlana Košeleva

Logistika:

Buss nr.1 
väljub Tallinnast, Audentese parklast neljapäeval, 1. augustil kell 9:00. Pärnus peatub buss Spordihalli parklas (Riia mnt. 129) kell 10:45.

Buss nr.2 väljub Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast (Ujula 4) nejapäeval, 1. augustil kell 10:00.  

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT!

Võistlusareen: Vilnius stadium „Vingis“, Čiurlionio str. 112, LT-03100 Vilnius

Majutus: hotel „Žemaitė“, Žemaitės str. 15, LT-03118 Vilnius

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.