2019 U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused 02.03.2019

U18 Balti võistkondlikud meistrivõistlused

02.03.2019 – Kuldiga, Läti

Lähetustingimused:

  • lähetatakse 2 katsevõistluse paremat sportlast igal alal;
  • katsevõistlus on U18 talvine EMV 9.-10.02.2019
  • Kui üks sportlane neist loobub, on otsustusõigus teise sportlase valimisel koondise juhil. Kui loobuvad nii EMV 1. ja 2. koha omanik, jääb otsustusõigus mõlema koha osas koondise juhile, kes soovituslikult järgib koondisesse nimetamisel edetabelit.

NB! Noorema vanuseklassi sportlane ei saa osaleda vanema vanuseklassi koondises!

Kui koondisesse arvatud sportlane keeldub/loobub võistlemisest muul kui tõendatavalt tervislikul või üldharidus- või kõrgkooli õppetööst osavõtu põhjusel, on alaliidu juhatusel õigus keelduda sportlase edasisest arvamisest Eesti koondisesse. 

Ajakava

KOONDIS

                               POISID                                    ALA                                  TÜDRUKUD                            
NIMI        KLUBI   NIMI      KLUBI
 Kristjan Markus Eelmaa  IND. 60m  Marit Kutman  TÜ ASK
 Oliver Kruuspan  SK Schnelli    Ann Marii Kivikas  SK Altius
         
 Marcus Mäll  KJK Hiiker 300m  Juliana Demeštšenko  Tallinna SS Kalev
 Oliver Kruuspan  SK Schnelli     Liisbet Saar  Audentese SK
         
 Kristian Otlot  UP Sport 800m  Laura Mõik  SK Fortis
 Eduard Sapogs  Tallinna SS Kalev    Birgit Veldi  Saue KJK
         
 Johan Tamm  Tartu SS Kalev 3 000m  Anete Randma  SK Fortis
 Edvard Kallas  Tallinna SS Kalev    Margaret Kalm  SK Elite Sport
         
 Karl-Hendrik Palu  KJK Karksi 60m tj.  Triine Marie Land  SK Fortis
 Romet Vahter  Saare KJK    Emili Liis Osula  Audentese SK
         
 Albert Beilinson  Tallinna SS Kalev kõrgus  Anna Neivelt  Tallinna SS Kalev
 Aleks Malm  KJK Vike    Kelly-Anete Koik  SK Maret-Sport
         
 Mikk Saarse  SK Altius teivas  Marianne Kivi  TÜ ASK
 Mait Filipozzi  SK Elite Sport    Caroline Lehes  TÜ ASK
         
 Mait Filipozzi  SK Elite Sport kaugus  Emili Liis Osula  Audentese SK
 Grigori Velikanov  KJK Kalev Sillamäe    Laura Lokotar  KJK Kose 2000
         
 Grigori Velikanov  KJK Kalev Sillamäe kolmik  Maria Dudareva  TÜ ASK
 Stefan Rud  Tallinna SS Kalev    Anne Lensment  IND.
         
 Rasmus Roosleht  Niidupargi KJK kuul  Gertu Küttmann  Niidupargi KJK
 Oskar Filip Tammik  TÜ ASK    Kelly Heinpõld  KJS Sakala
         
 Oliver Kruuspan   4 x 200m  Ann Marii Kivikas  
 Mait Filipozzi      Marit Kutman  
 Karl-Hendrik Palu      Juliana Demeštšenko  
 Marcus Mäll      Triine Marie Land  
         

Koondise juht: Heiko Väät (tel: 5167125)
Treenerid: Kädy Tänav(Tänak), Olga Kovaljova, Harry Seinberg, Romet Mihkels, Mihkel Lembit, Tiit Aru, Harry Lemberg, Toivo Pruul

Logistika: 

Buss nr.1 väljub Tallinnast Audentese parklast (koolimaja eest) reedel, 1. märtsil kell 12.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 13.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129). 

Buss nr. 2 väljub Raplast ja sõidab läbi Viljandi bussijaama, kus peatus toimub kell 10:45, edasi sõidab buss Tartusse, kus peatus on Ülikooli spordihoone parklas kell 12:00 ja sealt edasi sõidetakse Valka, kus peatus ja lõunasöök on Hotell Metsises kell 13:15 -14.00. 

NB! Kaasa pass või ID kaart ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Tagasisõit toimub laupäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.