2019 BMV / Presidendi Karikas

Balti võistkondlikud meistrivõistlused / Presidendi Karikas 

15.-16. juuni 2019 – Ogre, Läti

 AJAKAVA
STARTLISTID
Juhend

KOONDIS:

                           NAISED                                  ALA                                  MEHED                             
 Õilme Võro  Marit Kutman 100 m   Henri Sai  H.-C. Hausenberg
 Marit Kutman  Ann Marii Kivikas 200 m  Ken-Mark Minkovski  Marek Niit
 Liis Roose  Piibe Kirke Aljas 400 m   Karl Erik Nazarov  Rivar Tipp
         
 Helin Meier  Kelly Nevolihhin  800 m  Rasmus Kisel  Enari Tõnström
 Kelly Nevolihhin  Katrina Stepanova 1 500 m   Olavi Allase  Kaur Kivistik
 Kaisa Kukk  Kaia Lepik 5 000 m   Mark Abner  Jaanus Kallaste
 Merlyn Valma  Saina Mamedova  3 000 m tak.  Deniss Shalkauskas  Andry Soo
         
 J. Mirotvortseva  Alla Šubina 5 000m käim.     
    10 000m käim.   Ruslan Sergatšjov  Virgo Adusoo
         
 Grit Šadeiko  Diana Suumann 100/110 mtj.   Johannes Treiel  Keiso Pedriks
 Marielle Kleemeier  Annika Sakkarias 400 mtj.   Erik Jagor  Lukas Lessel
         
 Grete Udras  Lilian Turban  Kõrgushüpe  Karl Lumi  Hendrik Lillemets
 Getter Marie Lemberg  Marleen Mülla Teivashüpe   Robin Nool  Eerik Haamer
 Kreete Verlin  Grit Šadeiko Kaugushüpe   H.-C. Hausenberg  Jaak Joonas Uudmäe
 Tähti Alver  Merilyn Uudmäe Kolmikhüpe   Jaak Joonas Uudmäe  Karl Jõeäär
         
 Kätlin Piirimäe  Laura Trašanov Kuulitõuge   Kristo Galeta  Jander Heil
 Kätlin Tõllasson  Hanna-Maria Kupper Kettaheide   Martin Kupper  Priidu Niit
 Anna Maria Orel  Kati Ojaloo Vasaraheide   Mart Olman  Toomas Tankler
 Liina Laasma  Mirell Luik Odavise   Erki Leppik  Tanel Laanmäe
         
 Grit Šadeiko  Kreete Verlin 4 x 100 m   Lukas Lessel  Robin Sapar
 Õilme Võro  Diana Suumann    Ken-Mark Minkovski  Henri Sai
         
 Liis Roose  Helin Meier  4 x 400 m  Marek Niit  Karl Erik Nazarov
 Piibe Kirke Aljas  Ann Marii Kivikas    Rivar Tipp  Erik Jagor
 Marielle Kleemeier      Sten Ütsmüts  
    INDIVID.    
 Kreete Verlin   100 m  Mikk Mihkel Nurges  
 Marielle Kleemeier    200 m    
 Britt Rammul  Katrina Stepanova 800 m  Sten Ütsmüts  Kaur Kivistik
       Karel Sander Kljuzin  Kristian Otlot
       Mark Abner  
 Britt Rammul   1500 m    
    110 mtj  Mikk Mihkel Nurges  
 Annika Teska   Kõrgushüpe    
 Tähti Alver   Kaugushüpe    
 Reena Koll  Marianne Kivi Teivashüpe    
         

Koondise juht: Kristel Berendsen - tel: +372 5289062 / kristel@ekjl.ee
Koondise füsio: Andrei Stepanov
Treenerid: Epp Maasik, Tiina Torop, Valter Espe, Heiko Väät, Ants Kiisa, Jevgeni Terentjev, Jaak Uudmäe, Erki Nool, Külli Tambre, Krista Valgepea, Mehis Viru, Jarko Koort, Anne Mägi, Taivo Mägi, Ahto Tatter, Hennit Küppas

Logistika:  

Buss nr. 1 väljub Tallinnast, Audentese kooli parklast laupäeval, 15. juunil kell 9:00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 10.45 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt. 129)
Buss nr. 2 väljub Tartust, Ülikooli Spordihoone parklast laupäeval, 15. juunil kell 10:00.

NB! Kaasa pass või ID kaart! 

Võistlusareen: OGRE staadion (Skolas iela 21, Ogre, LV-5001)

Majutus: TOMO Hotel (Raunas iela 44, Rīga)

Õhtusöök hotellis - 21:00

Tagasisõit toimub pühapäeval peale võistluste lõppu.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal.