2018 U20 Balti meistrivõistlused (21.07. Jelgava, Läti)

U20 Balti meistrivõistlused
21.07. Jelgava, Läti

JUHEND
AJAKAVA

MEHED
ALA NAISED
          NIMI          
     KLUBI     
          NIMI          
     KLUBI      
 Henri Sai SK Altius  100 m  Karoli Käärt Audentese SK 
 Karl Erik Nazarov Audentese SK    Anete Siman SK Altius 
         
 Jakob Keller TÜ ASK  400 m  Hanna Sõnajalg TÜ ASK 
 Renalt Mäesaar KJK Lõunalõvi     Karolina Orav TÜ ASK 
         
 Karel Sander Kljuzin TÜ ASK  1500 m  M.E. Martinson Audentese SK 
 Andry Soo Sparta SS     Melissa Maria Akkel SK Lindon 
         
 Karl Erik Nazarov  Audentese SK 100/110 m tj  Johanna Ilves  KJK ViKe
 Jakob Ristimets SK Altius     Kristi Pappel Tallinna SS Kalev 
         
 Lukas Lessel SK Elite Sport  400 m tj  Piibe Kirke Aljas TÜ ASK 
 Kirill Varnatšov  SK Narvic    Eliise-Triin Raun  SK Lindon
         
 Madis Kalašnikov Tartu SS Kalev  Kõrgushüpe  Katre Sofia Palm Saue KJK 
 Ivan Zahharov  KJK Kalev-Sillamäe    Romi Neerot  SK Fortis
         
 Reimo Sepp Audentese SK  Kaugushüpe  Katre Sofia Palm Saue KJK
 Grat-Magnor Kuris KJK Saare     Diana Stahovskaja Tallinna SS Kalev 
         
 Sander Õunapuu KJK Harta  Kolmikhüpe  Reelika Pärnpuu  TÜ ASK
 Sten Erik Tomingas SK Altius     Marilin Moor Audentese SK 
         
 Kevin Sakson Haapsalu KJK  Kuulitõuge  Berit Tugi Karksi Sport 
 Rolf Robert Peebo KJK Lõunalõvi     Katre Uibo  Tartu SS Kalev
         
 Kevin Sakson Haapsalu KJK  Kettaheide  Carina Pullerits  Audentese SK
 Erki Mitman Haapsalu KJK     Laura Trašanov  SK Maret-Sport
         
 Erki Mitman Haapsalu KJK  Odavise  Airike Kapp KJK Saare 
 Joel Kuldmäe  KJK Lõunalõvi    Laura Trašanov  SK Maret Sport
         
 Jakob Keller
 Lukas Lessel
  4X400m
segateatejooks
 Piibe Kirke Aljas
 Hanna Sõnajalg
 

 

Koondise juht: Heiko Väät, tel: +372 5167125
Treenerid: Kädy Tänav (Tänak), Marika Manglus, Ants Kiisa, Andres Laide, Jevgeni Terentjev, Liivi Eerik, Madis Paju, Tiit Aru, Romet Mihkels

Logistika:

Buss nr. 1 - väljub Tallinnast Audentese parklast (staadioni poolsest!) reedel, 20. juulil kell 12.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 14.00 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt 129). Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

Buss nr. 2väljub Jõhvist Põhikooli parklast (Narva mnt. 16) reedel, 20. juulil kell 11.00Rakverest, Spordihoone parklast kell 12.00 ja Tartust Ülikooli spordihoone parklast kell 13.45 ning Valgast, Selveri parklast (Raja 5) kell 15.00. Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

NB! Kaasa isikut tõendav dokument ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

STAADIONI aadress on: Kronvalda iela 24, Jelgava, LV-3004

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. 
Võimalusel palume sportlastel endal kaasa võtta sinist või musta värvi lühikesed võistluspüksid, kuna kõiki mudeleid ja suuruseid ei pruugi ideaalselt kõigile jaguda.

Kellel 2018 koondislase sinine T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!