2018 U18 Balti talvised meistrivõistlused (3.03.2018 Võru)

U18 Balti talvised meistrivõistlused
3. märts 2018, Võru

Lähetatakse 2 katsevõistluse parimat sportlast igal alal. Katsevõistlus on U18 talvine EMV 10.-11.02.2018

AJAKAVA

                     POISID                                                       TÜDRUKUD                  
 NIMI     KLUBI  ALA  NIMI   KLUBI
 Mark Heidmets  SK Elite Sport  60m  Carina-Renne Valdek  Audentese SK
 Ken-Mark Minkovski  Audentese SK    Ann Marii Kivikas  SK Altius
         
 Ken-Mark Minkovski  Audentese SK  300m  Liis Grete Atonen  Audentese SK
 Edward Henno  Tartu SS Kalev    Darja Pitšugina  Tallinna SS Kalev
         
 Kristian Otlot  UP Sport  800m  Laura Reimets  SK Elite Sport
 Priidik Meelo Västrik  TÜ ASK    Lisette Hanson  TÜ ASK
         
 Johan Tamm  Tartu SS Kalev  3000m   Kelly Ehavee  Pärnu Kalevi KJK
 Robert Telpt  Audentese SK    Valeria Karoman  SK Fortis
         
 Kenro Tohter Tallinna SS Kalev   60m tj.  Marilis Remmel  KJK Saare
 Markus Anvelt  KSK Alem    Triine-Marie Land  SK Fortis
         
 Markus Anvelt  KSK Alem  kõrgus  Emely Karhu  Niidupargi KJK
 Gregor Lepik  SK Maret-Sport    Sofia Marlene Haug  Tallinna SS Kalev
         
 Eerik Haamer  TÜ ASK  teivas  Marleen Mülla  KJK Vike
 Deniel Kedrov  Audentese SK    Johanna Soover  Audentese SK
         
 Igor Andrejev  Audentese SK  kaugus  Lilian Turban  Nõmme KJK
 Peeter Alver  Nõmme KJK    Liisa-Maria Truupõld  Tartu SS Kalev
         
 Igor Andrejev  Audentese SK  kolmik  Maria Dudereva  TÜ ASK
 Grigori Velikanov  KJK Kalev-Sillamäe    Johanna Soover  Audentese SK
         
 Enrico Hänilene  Viljandi KJS Sakala  kuul  Gedly Tugi  KJK Karksi
 Rasmus Roosileht  Niidupargi KJK    Gendra Allikmaa  KJK Saare
         
 Marcus Mäll  KJK Hiiker  4 x 200m   Carina-Renne Valdek  Audentese SK
 Joel Hiis  KJK Hiiker    Ann Marii Kivikas  SK Altius
 Edward Henno  Tartu SS Kalev    Triine-Marie Land  SK Fortis
 Mark Heidmets  SK Elite Sport    Pippi-Lotta Enok  KJK Visa
         
         

Koondise juht: Romet Mihkels (tel. 56625246)

Buss Tallinnast Audentese parklast väljub laupäeval, 3. märtsil kell 7:00 ning Tartust, Ülikooli spordihoone parklast kell 9:30. 
Tagasisiõit toimub kohe pärast võistluste lõppu.

NB! Eesti koondise võistlusvarustus jaotatakse kohapeal.  Igaks juhuks palume kaasa võtta enda lühikese dressi.