2018 U16 Balti meistrivõistlused (21.07. Jelgava, Läti)

U16 Balti meistrivõistlused
21.07. Jelgava, Läti

JUHEND
AJAKAVA

POISID
ALA TÜDRUKUD
          NIMI         
          KLUBI      
          NIMI         
          KLUBI       
 Karl August Kalamees  TÜ ASK  100 m  Marit Kutman TÜ ASK 
 Oliver Kruuspan  SK Schnelli     Anna Maria Millend  Audentese SK
         
 Erko Räiss  KJK ViKe 400 m  Kristin Hango TÜ ASK 
 Karl-Markus Purason TÜ ASK    Anastassia Bogatõrjova SK Mitš
         
 Edvard Kallas Tallinna SS Kalev  1500 m  L.-A. Lagoda  TÜ ASK
 Taavet Tuisk  Ind.    Mari Mai Ruus Tartu SS Kalev
         
 Oliver Kruuspan SK Schnelli  100/110 m tj  Anna Maria Millend Audentese SK 
 Märten Tropp SK Fortis    Mariliis Kruuve Kose 2000
         
 Kaspar Henriksen Audentese SK  300 m tj  Carmen Rääk SK Maret-Sport 
 Märten Tropp SK Fortis    Anna Lensment Ind.
         
 Sander Statsenko  Ind. Kõrgushüpe  Elisabeth Pihela Audentese SK 
 David Jaanson SK Leksi 44    Nele Jõgeva KJK Lõunalõvi
         
 Ralf Lamp Nõmme KJK  Kaugushüpe  Liisa-Maria Lusti Audentese SK 
 Gregor Pilt KJK ViKe    Kaireen Penek KJK ViKe
         
 David Jaanson  SK Leksi 44 Kolmikhüpe  Liisa-Maria Lusti  Audentese SK
 Viktor Morozov KJK Atleetika    Valerija Paskidova KJK Kalev-Sillamäe
         
 Hannes Remmelgas TÜ ASK  Kuulitõuge  Kelly Heinpõld KJS Sakala 
 Varmo Pärnpuu Tartu SS Kalev    Mariliis Lääniste TÜ ASK
         
 Hannes Remmelgas  TÜ ASK Kettaheide  Kelly Heinpõld  KJS Sakala
 Rasmus Virks KJK ViKe    Mariliis Lääniste TÜ ASK
         
 Rasmus Virks KJK ViKe  Odavise  Jane Roosimägi KJS Sakala 
 Karl-Martin Krapp SK Altius    Berit Saar KJK ViKe
         
 Märten Tropp
 Oliver Kruuspan
 Karl August Kalamees
 
  Väike-rootsi
teatejooks
 Anna Maria Millend
 Marit Kutman
 Liisa-Maria Lusti
 Anastassia Bogatõrjova
 

Koondise juht: Kädy Tänav (Tänak) tel: 511 5254

Treenerid: Heiko Väät, Marika Manglus, Ants Kiisa, Andres Laide, Jevgeni Terentjev, Liivi Eerik, Madis Paju, Tiit Aru, Romet Mihkels

Logistika:

Buss nr. 1 - väljub Tallinnast Audentese parklast(Staadioni poolsest!) reedel, 20. juulil kell 12.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 14.00 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt 129). Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

Buss nr. 2 - väljub Jõhvist Põhikooli parklast (Narva mnt 16) reedel, 20. juulil kell 11.00 , Rakverest, Spordihoone parklast  kell 12.00 ja Tartust Ülikooli spordihoone parklast kell 13.45 ning Valgast, Selveri parklast (Raja 5) kell 15.00. Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

NB! Kaasa isikut tõendav dokument ja alla 18 aastastel sportlastel lapsevanema nõusolekuvorm, mille leiab SIIT.

Staadioni aadress on:  Kronvalda iela 24, Jelgava, LV-3004

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. 
Võimalusel palume sportlastel endal kaasa võtta sinist või musta värvi lühikesed võistluspüksid, kuna kõiki mudeleid ja suuruseid ei pruugi ideaalselt kõigile jaguda.

Kellel 2018 koondislase sinine T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!