2018 Euroopa meistrivõistlused, U18, Györ

 U18 Euroopa meistrivõistlused
5.-8. juuli 2018 Györ, Ungari

LÄHETUSTINGIMUSED
AJAKAVA

 KVALIFITSEERUMISPERIOOD 01.01.2018 -25.06.2018
Osavõtu normatiivid:

           Nimi               Tulemus         Poisid               Ala           Tüdrukud           Nimi              Tulemus        
Ken-Mark Minkovski  10.82 11.10 100m 12.35  Ann Marii Kivikas
Carina-Renne Valdek
 12.28
12.35
 Ken-Mark Minkovski  21.80 22.55 200m 25.25  Ann Marii Kivikas  24.98
    49.75 400m 57.50    
 Jake Patrick Bagge  1:55.73 1:56.00 800m 2:15.00    
    4:02.00 1500m 4:43.00    
    8:35.00 3000m 9:50.00    
 Kenro Tohter  14.27 14.60 100/110m tj. 14.40 Triine-Marie Land
Eliise Anijalg
 14.26
14.39
 Taavi Verbo  55.52 56.20 400m tj. 63.50 Liis Grete Atonen   63.07
    6:10.00 2000m tak. 7:20.00    
    48:30.00 10 000m k. -    
    - 5 000m k. 26:00.00  Jekaterina Mirotvortseva  25:27.23
    2.00 Kõrgus 1.73  Sofia Marlene Haug
Lilian Turban
Emely Karhu
1.73
1.73
1.75
 Eerik Haamer 5.00 4.55 Teivas 3.60  Marleen Mülla        3.85
    6.90 Kaugus 5.80  Liisa-Maria Truupõld
Lilian Turban
5.85
5.88
    14.20 Kolmik 12.00  Elise Anijalg  12.17
Maksim Mihhailov 17.83 17.00 Kuul 14.00    
    53.00 Ketas 40.00    
    61.50 Vasar 55.00 Annika Emily Kelly 62.51
 Rasmus Roosleht
Enrico Hänilene
 63.58
 63.11
62.00 Oda 45.00 Marilis Remmel
Gedly Tugi
Katre Marit Liiv 
50.86
51.37
47.43
 Deniel Kedrov
 Igor Andrejev
 Tony Ats Tamm
 6562
 6365
 6129
6100 10-võistlus -    
    - 7-võistlus 5000 Marilis Remmel
Pippi-Lotta Enok 
 5095
 5079

Koondise juht: Heiko Väät +372 5167125
Füsioterapeut: Risto Jamnes
Treenerid: Leonid Brjuhhov, Hennit Küppas, Jarko Koort, Kersti Viru, Harry Seinberg

Võistlustele sõit:

1) 3.07 kell 06:10 (LH) Tallinn – Frankfurt - Viin – Jarko Koort (+2 kotti teibaid) 

2) 3.07 kell 12:30 (LOT) Tallinn – Viin - Igor Andrejev, Eliise Anijalg, Eerik Haamer,
        Enrico Hanilene, Sofia Marlene Haug, Risto Jamnes, Deniel Kedrov, Annika Emily
        Kelly, Ann Marii Kivikas, Triine-Marie Land, Maksim Mihhailov, Ken-Mark Minkovski,
        Jekaterina Mirotvotseva, Marleen Mülla, Marilis Remmel, Kenro Tohter, Gedly Tugi,
        Heiko Väät, Carina-Renne Valdek, Liisa-Maria Truupõld, Leonid Brjuhov, Hennit
        Küppas, Jake Patrick Bagge, Liis Grete Atonen, Rasmus Roosleht
        Kogunemine lennujaamas kell 10:30!

3) 3.07 kell 14:45 (LOT) Tallinn – Warsaw – Viin – Kersti Viru, Harry Seinberg, Taavi
        Verbo, Pippi Lotta Enok. 
        Kogunemine lennujaamas kell 13:00!

Kojusõit: 

1) 7.07 kell 14:30 (LOT) Viin – Tallinn - Pippi Lotta Enok
 
2) 9.07 kell 17:10  Budapest - Dublin - Jake Patrick Bagge 
 
3) 9.07  lahkub koos vanematega - Liis Grete Atonen
 
4) 9.07 kell 09:25 (LOT) Viin – Warsaw – Tallinn - Kersti Viru, Harry Seinberg, Taavi
    Verbo, Hennit Küppas, Leonid Brjuhov. Kohal 14:05.
 
5) 9.07 kell 14:30 (LOT) Viin – Tallinn - Igor Andrejev, Eliise Anijalg, Eerik Haamer,
    Enrico Hanilene, Sofia Marlene Haug, Risto Jamnes, Deniel Kedrov, Annika Emily Kelly,
    Ann Marii Kivikas, Triine-Marie Land, Maksim Mihhailov, Ken-Mark Minkovski, Jekaterina
    Mirotvotseva, Marleen Mülla, Marilis Remmel, Kenro Tohter, Gedly Tugi, Heiko Väät,
    Carina-Renne Valdek, Liisa-Maria Truupõld, Rasmus Roosleht. Kohal 17:35.
 
6) 9.07 kell 18:10 (LH) Viin – Frankfurt – Tallinn - Jarko Koort (+2 kotti teibaid) Kohal 00:20.

Võistlusvarustusele võib järgi tulla Eesti Kergejõustikuliitu (Maakri 23, II korrus) esmaspäeval, 2. juulil. Kes läbi ei jõua tulla, saab riided kätte lennujaamas!