2018 Balti meistrivõistlused, President Cup

2018 Balti meistrivõistlused, President Cup
15.-16. juuni 2018, Ogre, Läti

 VÕISTLUSTE JUHEND
AJAKAVA (uuendatud 11.06.2018)

STARDINIMEKIRJAD (14.06.2018)

 KOONDIS:

                          NAISED                               ALA             MEHED        
 Marje Nurk   Maarja Kalev  100m  Richard Pulst          Marek Niit                
 Marje Nurk  Ann Marii Kivikas 200m   Tony Nõu  Richard Pulst
Liis Grete Atonen  Marielle Kleemeier 400m   Tony Nõu  Sten Ander Sepp
         
 Helin Meier  Kelly Nevolihhin 800m  Rasmus Kisel  Enari Tõnström
 Brit Rammul  Katrina Stepanova 1 500m   Deniss Šalkauskas  Kaur Kivistik
 Kaisa Kukk  Kaia Lepik 5 000m   Karel Hussar  Mark Abner
 Laura Maasik  Olga Andrejeva  3 000m tak.  Ats Sõnajalg  Karl Mäe
         
 J. Mirotvortseva  J. Tsõpina 5 000m käim.
   
    10 000m käim.
 Ruslan Sergatšjov  Sergei Sannikov
         
 Kreete Verlin  Johanna Ilves 100/110m tj.   Rauno Kirchbaum  Allar Staškevitš
 Liis Roose  Piibe Kirke Aljas  400m tj.  Karl Erik Nazarov  Taavi Verbo
         
 Eleriin Haas  Grete Udras Kõrgushüpe  Kristjan Tafenau  Karl Lumi
 Reena Koll  Lembi Vaher  Teivashüpe  Robin Nool  Eerik Haamer
 Tähti Alver  Kreete Verlin  Kaugushüpe  Jan-Martin Vandrecht  Robin Nool
 Merilyn Uudmäe  Tähti Alver  Kolmikhüpe  Karl Jõeäär  Jaanus Suvi
         
 Kätlin Piirimäe  Valeria Radajeva  Kuulitõuge  Jander Heil  Kevin Sakson
 Kätlin Tõllasson       Hanna-Maria Kupper  Kettaheide  Martin Kupper  Gerd Kanter
 Anna Maria Orel  Rael Kalda  Vasaraheide  Toomas Tankler  Georg Kaspar Räni
 Mirell Luik  Liina Laasma  Odavise  Magnus Kirt  Tanel Laanmäe
         
 Maarja Kalev  Kreete Verlin 4 x 100m   Kaspar Mesila  Richard Pulst
 Ann Marii Kivikas  Marje Nurk    Tony Nõu  Marek Niit
         
 Piibe Kirke Aljas  Liis Roose 4 x 400m   Tony Nõu  Marek Niit
 Annika Sakkarias  Helin Meier    Rasmus Kisel  Sten Ütsmüts
         

Võistkonna juhid: Kristel Berendsen, tel: 5289062 ja Ants Kiisa, tel: 56640851
Füsioterapeut: Andrei Stepanov
Treenerid: Romet Mihkels, Valter Espe, Epp Maasik, Krista Valgepea, Külli Tambre, Toivo Ruut, Raigo Toompuu, Heiko Väät, Urmas Randma, Andre Abner, Ahto Tatter

Logistika:

Buss nr.1 väljub Tallinnast Audentese parklast reedel, 15. juunil kell 9.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 11.00 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt 129).
Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

Buss nr.2 väljub Tartust Ülikooli spordihoone parklast reedel, 15. juunil kell 10.00. Tagasisõit laupäeval peale võistluste lõppu.

NB! Kaasa isikut tõendav dokument

Majutus toimub Riias (Ogrest umbes 40 km) Hotell OK's (Slokas iela 12, Riga). Kuna tubade arv on piiratud, siis palun kõikidel majutuse soovijatel ja mitte sooviatel sellest Kristelile teada anda (kristel@ekjl.ee)
Kes tulevad otse hotelli, siis check inn algab kell 15:00.
Õhtusöök hotelli restoranis kell 21:00

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. Kes soovib alaliidust seda varem kätte saada, siis palun võtta ühendust Kristeliga - kristel@ekjl.ee või tel: 5289062.
Võimalusel palume sportlastel endal kaasa võtta sinist või musta värvi lühikesed võistluspüksid, kuna kõiki mudeleid ja suuruseid ei pruugi ideaalselt kõigile jaguda.

Kellel 2018 koondislase sinine T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!