2017 U18 Balti meistrivõistlused 5-6.08 Valmiera

U18 Balti noorte meistrivõistlused
5.-6. august 2017 Valmiera, Läti

Võistluste JUHEND
AJAKAVA

KOONDIS

NEIUD TULEMUS ALA TULEMUS NOORMEHED
Anet Maripuu
Katre Sofia Palm
12,52
12.53
100 m 10,88
10.91
Henri Sai
Ken-Mark Minkovski
Ann Marii Kivikas
Liisa-Maria Truupõld
25,32
25.84
200 m 22,08
22.87
Henri Sai
Richard Vider
Piibe Kirke Aljas
Liis Grete Atonen
55,80
57.93
400 m 51,17
51.26
Sander Johann Salu
Lukas Lessel
Lisette Ploomipuu
Liis Grete Atonen
2.26,06
2.27,47
800 m 2.01,75
2.02,86
Martin Kivimaa
Martin Teppan
Kaidy Kaasiku
M.-E. Martinson
5.06,20
5.01,29
1500 m 4.12,03
4.14,64
Karol Hanga
Sander Jesin
Saina Mamedova
Kaidy Kaasiku
11.08,96
11.10,96
3000 m 9.25,22
9.28,44
Karol Hanga
Sander Jesin
Eliise-Triin Raun
Kristi Pappel
14,49
14,52
100/110 m tj 14,82
15,43
Egert Sekk
Deniel Kedrov
Piibe Kirke Aljas
Eliise-Triin Raun
60,74
62,92
400 m tj  
59.83
Lukas Lessel
Deniel Kedrov
Saina Mamedova
Lisette Ploomipuu
7.50,70
8.08,65
2000 m tak
7.03,23

Carl Saem
Lishanna Ilves
Diana Stahovskaja
6.10
5.88
Kaugushüpe 7.16
6.76
Ken-Mark Minkovski
Marttin Lepaste
Marilis Remmel
Eliise Anijalg
12.34
12.01
Kolmikhüpe 13.87
13.40
Hans-Andero Kivi
Daniil Topkin
Katre Sofia Palm
Leanne Siimumäe
1.76
1.73
Kõrgushüpe 2.05
1.93
Madis Kalašnikov
Taavi Eistre
Marleen Mülla
Carlyn Pukk
3.40
3.10
Teivashüpe 4.70
4.01
Eerik Haamer
Andreas Varter
Leanne Siimumäe
Emely Karhu
14.98
14,48
Kuulitõuge 18.04
16.75
Kevin Sakson
Maksim Mihhailov
Gedly Tugi
Emely Karhu
51.54
47.83
Odavise 54.83
62.74
Rolf Robert Peebo
Enrico Hänilene
Emely Karhu
Annika E. Kelly
57.34
59.55
Vasaraheide 57.29
51.52
Herman Mõlder
Sander Radik
Emely Karhu
Kelly Heinpõld
39.73
40.23
Kettaheide 54.40
48.04
Kevin Sakson
Maksim Mihhailov
Maripuu, Palm,
Stahovskaja, Ilves
  4 x 100 m   Sai, Minkovski,
Vider, Sekk
Aljas, Atonen,
Raun, Sõnajalg
  4 x 400 m   Lessel, Kedrov,
Lepaste, Salu

Koondise juht - Heiko Väät tel. 5167125

Treenerid - L.Brjuhov, S.Andresoo, T.Ruut, T.Aru, K.Viru, M.Lembit, M.Joorits, M.Kallas, R.Mihkels, A.Kiisa, C. Kauks, E. Hendrikson, H.Peel, H.Küppas.

KAASA PASS VÕI ID KAART!

VÕISTLUSVARUSTUS - lühike dress, pikk dress ja T-särk jagatakse kätte kohapeal. 

BUSS NR. 1 - TALLINN - VILJANDI - VALMIERA väljub kell 8:30 Audentese parklast ja 10:30 Viljandi bussijaamast.

BUSS NR. 2 - RAKVERE - TARTU - VALGA - VALMIERA väljub kell 8:30 Rakvere spordihoone parklast, kell 10:15
                     Tartu Ülikooli spordihoone parklast ja kell 11:30 Valga Selver/Rimi parklast.

Tagasisõit kohe peale võistluste lõppu, pühapäeval kell 15:00!