2017 Balti meistrivõistlused, Valmieras 10.-11.06

Balti meistrivõistlused, Läti presidenid karikavõistlused
10.-11. juuni.2017, Valmiera LAT

VÕISTLUSTE INFO
 AJAKAVA (uuendatud 08.06)
STARDIPROTOKOLL (09.06)

KOONDIS:

                       NAISED                   

     ALA                                  MEHED                         
 Õilme Võro   Kreete Verlin 100 m  Kaspar Mesila  Timo Tiismaa
 Õilme Võro  Siiri Ladva 200 m  Markus Ellisaar  Timo Tiismaa
 Piibe-Kirke Aljas  Liis Grete Atonen  400 m   Tony Nõu  Erik Jagor
         
 Kelly Nevolihhin  Helin Meier  800 m   Kaur Kivistik  Rasmus Kisel
 Kelly Nevolihhin  Birgit Pihelgas 1 500 m   Kaur Kivistik  Olavi Allase
 Olga Andrejeva  Moonika Pilli 5 000 m   Leonid Latsepov  Mark Abner
 Olga Andrejeva  Melissa Maria Akkel 3 000m tak  Deniss Šalkauskas  Ats Sõnajalg
         
 Diana Suumann  Kreete Verlin  100/110m tj  Keiso Pedriks  Johannes Treiel
 Liis Roose  Eliise-Triin Raun  400m tj  Jaak-Heinrich Jagor   Karl Erik Laanet
         
 J. Mirotvortseva  Anna Tipukina 5 000m käimine    
    10 000m käimine   Ruslan Sergatšjov  Virgo Adusoo
         
 Grete Udras  Katre Sofia Palm  kõrgushüpe   Karl Lumi  Kristjan Tafenau
 Margit Kalk  Lembi Vaher teivashüpe  Robin Nool  Martin Paakspuu
 Merilyn Uudmäe  Maarja Kalev kaugushüpe  H.-C. Hausenberg  Jan-Martin Vandrecht
 Merilyn Uudmäe  Annabel Luuk  kolmikhüpe   Igor Sjunin  Karl Jõeäär
         
 Kätlin Piirimäe  Anu Teesaar kuulitõuge   Kristo Galeta  Jander Heil
 Kätlin Tõllasson  Anu Teesaar kettaheide  Märt Israel  Priidu Niit
 Anna Maria Orel  Ellina Anissimova vasaraheide   Genro Paas  Toomas Tankler
 Marcella Liiv  Mirell Luik  odavise  Magnus Kirt   Ranno Koorep
         
 Õilme Võro  Kreete Verlin 4 x 100m   Kaspar Mesila  Richard Pulst
 Margit Kalk  Siiri Ladva    Markus Ellisaar  Timo Tiismaa
         
    4 x 400m   Tony Nõu  Jaak-Heinrich Jagor
 Liis Roose  Piibe-Kirke Aljas    Sten Ander Sepp  Erik Jagor
 Helin Meier  Liis Grete Atonen    Karl Erik Laanet  Rasmus Mägi

Koondise juhid: Heiko Väät, tel: 5167125 ja Kristel Berendsen, tel: 5289062

Treenerid: Tiina Torop, Krista Valgepea, Anne, Mägi, Maie Uudmäe, Ants Kiisa, Rauno Kirschbaum, Valter Espe, Taivo Mägi, Viktor Predbannikov, Jevgeni Terentjev, Väino Kondoja, Hennit Küppas, Erki Nool, Jaak Uudmäe, 

Logistika: 

Buss nr.1 väljub Tallinnast Audentese parklast laupäeval, 10. juunil kell 9.00. Buss sõidab läbi Pärnu, kus on peatus kell 11.00 Pärnu Spordihalli parklas (Riia mnt 129). Buss sõidab läbi Karksi Nuia, kus toimub lõunasöök Pop Cafes kell 12.00.
Tagasisõit pühapäeval peale võistluste lõppu. 

Buss nr.2 väljub Tartust Ülikooli spordihoone parklast laupäeval, 10. juunil kell 10.30. Buss teeb peatuse Valgas, Hotellis Metsis, kus toimub lõunasöök kell 11.30. Tagasisõit pühapäeval peale võistluste lõppu. 

NB! Kaasa isikut tõendav dokument.

Võistlusvarustus jagatakse kohapeal. Kes soovib alaliidust seda varem kätte saada, siis palun võtta ühendust Kristeliga - kristel@ekjl.ee või 5289062. Võimalusel palume sportlastel endal kaasa võtta sinist või musta värvi lühikesed võistluspüksid, kuna kõiki mudeleid ja suuruseid ei pruugi ideaalselt kõigile jaguda.

Kellel 2017 koondislase valge T-särk juba olemas, siis palume ka see kaasa võtta!