2016 BMV koondis

Balti maavõistlus, Läti presidenid karikavõistlused
10.-11. juuni.2016, Valmiera LAT


Koondise väljasõit:

NB! KAASA ISIKUT TÕENDAV DOKUMENT

Tallinnast (Audentese Tondi tn poolne parkla) 10.06, kell 9:00
Buss sõidab läbi Viljandi ja Karksi-Nuia (ei lähe läbi Pärnu!)
Tartust (Ülikooli Spordihoone Ujula 4) 10.06, kell 10:00
Majutus Vamieras Hotellis "Naktsamajas"
Varustus jagatakse bussis
Toitlustus 10.06 ls Valga /Karksi-Nuia, õs Valmieras
11.06 hs Valmieras, ls päevarahad
VÕISTKONNA JUHID: Kristel Berendsen ja Heiko Väät
KOONDISE TREENERID: Selgitamisel
VÕISTLUSTE INFO

AJAKAVA

STARDINIMEKIRJAD

KOONDIS:

NIMI NIMI ALA NIMI NIMI
Maarja Kalev Kreete Verlin 100m Kaspar Mesila Richard Pulst
         
Maarja Kalev

Maris Mägi

200m Jakob Goroško Markus Ellisaar
Siiri Ladva     Norman Ploom  
Annika Sakkarias Helin Meier 400m Rivar Tipp Rauno Künnapuu
         
Kelly Nevolihhin Elis-Helen Starkopf 800m Rasmus Kisel Raimond Valler
Egle-Helene Ervin     Elari Tönströn ind
Kelly Nevolihhin Elis-Helen Starkopf 1500m Kaur Kivistik Keio Kits
      Deniss Salkauskas Olavi Allase
Egle-Helene Ervin   5000m Ülari Kais Karel Hussar
         
    3000m tak Deniss Šalkauskas Karl Mäe
         
Grit Šadeiko Kreete Verlin 100/110m tj Keiso Pedriks Mikk-Mihkel Nurges
         
Maris Mägi Karmen Veerme 400m tj Tanel Ärm Aarne Nirk
         
Teele Treiel Ege-Teili Oja kõrgus Karl Lumi Deniss Tšernobajev
         
Grit Šadeiko Merilyn Uudmäe kaugus Henrik Kutberg Hans-Christian Hausenberg
Karina Kabrits        
Reena Koll Margit Kalk teivas Robin Nool Hans-Christian Hausenberg
      Sander Moldau   
Merilyn Uudmäe Darja O'Connel Bronin kolmik Igor Sjunin Karl Jõeäär
         
Kätlin Piirimäe Anu Teesaar kuul Kristo Galeta Karl Koha
       Jander Heil  
Kätlin Tõllasson Anu Teesaar ketas Gerd Kanter Martin Kupper
      Märt Israel ind
Anna Maria Orel

Kati Ojaloo

vasar Mart Olman Genro Paas
 Ellina Anissimova        
Mari Liis Tulev Mirell Luik oda Magnus Kirt Ergo Tamm
         
Angela Mandel Jekateina Mirotvortseva 5000/10000m k Vladislav Pavljuk Kirill Titov
         
Grit Šadeiko Maris Mägi 4x100m Kaspar Mesila Richard Pulst
Maarja Kalev Kreete Verlin   Marek Niit Timo Tiisma
         
Karmen Veerme Annika Sakkarias 4x400m Rivar Tipp Jakob Goroško
Helin Meier Liis Roose   Jaak-Heinrich Jagor Marek Niit

TREENERID:
Kiirjooks: Rauno Kirschbaum; Tiina Torop; Anne Mägi; Taivo Mägi; Valter Espe
Kestvusjooks: Väino Kondoja; Einar Kaigas;
Hüpped: Kristel Lääts; Erki Nool; Jaak Uudmäe; Maie Uudmäe
Heited: Ants Kiisa; Heiko Väät; Toivo Ruut; Indrek Tustit