2014 VEM

Euroopa võistkondlikud meistrivõistlused I liiga 
(21.-22. juuni 2014, Tallinn)

VÕISTLUSTE KOKKUVÕTE

Eesti kergejõustikuliidu juhatus kinnitab koondise 16. juunil 2014
Aladel, kus on koondise esinumbri kohale võrdväärne konkurents toimuvad
KATSEVÕISTLUSED

KOONDISE KANDIDAADID

Mehed

ALA Kandidaat 1 Kandidaat 2 Kandidaat 3  katsevõistlused  
100m Rait Veesalu        07.06  15.06
200m Marek Niit          
400m Marek Niit          
800m Arne Nirk Raimond Valler Rauno Laumets  29.05 07.06   
1500m Andi Noot Kaur Kivistik Allar Lamp      15.06
3000m Nikolai Vedehhin Andi Noot Allar Lamp    07.06  
5000m Tiidrek Nurme          
110m tj Andres Raja Keiso Pedriks Teet Meerits    07.06  
400m tj Rasmus Mägi          
3000m tak Kaur Kivistik          
Kõrgushüpe Deniss Tšernobajev Tanel Reisman Karl Lumi    07.06  
Teivashüpe Veiko Kriisk Veiko Aunapuu Anri Mulin    07.06 15.06 
Kaugushüpe Henrik Kutberg Rain Kask Mihkel Saks    07.06 15.06 
Kolmikhüpe Igor Sjunin Mihkel Saks      07.06  
Kuulitõuge Kristo Galeta Raigo Toompuu Karl Koha  31.05 07.06   
Vasaraheide Martin Lehemets Mart Olmann Genro Paas  31.05 07.06   
Kettaheide Gerd Kanter          
Odavise Risto Mätas Tanel Laanmäe Magnus Kirt  31.05    15.06
4x100m M. Niit R. Veesalu R. Pulst   M. Muru M.Ellisaar
4x400m  M.Niit R.Mägi  R.Künnapuu   R.Tipp J.H.Jagor   

Naised

ALA Kandidaat 1 Kandidaat 2 Kandidaat 3      
100m Ksenija Balta          
200m Ksenija Balta          
400m Maris Mägi          
800m Liina Tšernov          
1500m Liina Tšernov          
3000m Heleene Tambet Liina Luik Laura Suur      15.06
5000m Jekaterina Patjuk Leila Luik Heleene Tambet      15.06
100m tj Grit Šadeiko          
400m tj Emilija Manninen Karmen Veerme      07.06  
3000m tak Jekaterina Patjuk          
Kõrgushüpe Anna Iljuštšenko Grete Udras Eleriin Haas    07.06 15.06 
Teivashüpe Reena Koll Lembi Vaher Tiina Tikk    07.06 15.06 
Kaugushüpe Ksenija Balta Grit Šadeiko Triin Eerme    07.06  
Kolmikhüpe Liane Pintsaar Marit Jukk Veera Baranova    07.06  15.06
Kuulitõuge Kätlin Piirimäe          
Vasaraheide Kati Ojaloo Anna-Maria Orel Ksenja Safonova  31.05  07.06  
Kettaheide Anu Teesaar Kätlin Tõllasson Eha Rünne  31.05 07.06   
Odavise Liina Laasma          
4x100m K. Balta M. Kalev D. Suuman G. Šadeiko M. Mägi Õ. Võro
4x400m M. Mägi K. Balta E. Uljas H. Meier D. Must K. Veerme