2014 BM, Presidendi karikas

Balti maavõistlus (18.-19. juuli, Valmeira, LAT)
AJAKAVA
Võistluste juhend

Võitluse stardiprotokollid MEHED/POISID,NAISED/TÜDRUKUD

Stardinimekirjas hetkel muutmata veel M 110m/tj, M 1500. Nendel aladel viiakse muutused korradlajate poolt sisse homme vastavalt allolevale koondise nimekirjale.

KOONDISE NIMEKIRI

NIMI SB PB ALA SB PB NIMI
Rait Veesalu 10.87 10.66 100m 11.97 11.97 Maarja Kalev
Mikk Mihkel Nurges 10.88 10.88   12.10 11.89 Diana Suuman
Markus Ellisaar 21.49 21.49 200m 24.50 24.50 Maarja Kalev
Rait Veesalu 21.80 21.75   25.07 25.07 Õilme Võro
Rauno Künnapuu 48.28 48.28 400m 55.93 55.12 Dane Must
Sten Ütsmüts 48.85 48.85   58.94 58.94 Liis Roose
Raimond Valler 1.50,33 1.50,33 800m 2.12,52 2.12,52 Helin Meier
Arne Nirk 1.51,94 1.51,94   2.12,37 2.12,37 Kelly Nevolihhin
Priit Aus   4.00,03 1500m 4.51,47 4.38,75 Kelly Nevolihhin
Valeri Podevalin 4.00,74 4.00,74   4.40,51 4.40,51 Birgit Pihelgas
Anti Puustus     5000m     Keiti Mets
Ülari Kais 15.31,2 15.31,2       Heleene Tambet
Rauno Kirschbaum 14.33 14.33 110/100m tj 14.08 13.99 Mari Klaup
Teet Meerits 14.83 14.52   15.30 15.30 Andra Mihkelson
Jaak-Heinrich Jagor 52.95 52.95 400m tj 61.43 61.43 Karmen Veerme
Lauri Savolainen 53.92 53.73   65.23 65.23 Andra Mihkelson
Priit Aus 9.02,99 9.02,99 3000m takj     Johanna Ardel 
Ivar Ivanov 9.40,94 9.40,94        
Hendrik Lepik 2.14 2.15 kõrgushüpe   1.92 Grete Udras
Deniss Tšernobajev 2.10 2.15   1.83 1.85 Mari Klaup
Henrik Kutberg 7.60 7.80 kaugushüpe 6.09 6.22 Kaia Soosaar
Mihkel Saks 7.66 7.66   5.89 6.02 Triin Eerme
Igor Syunin 16.15 16.86 kolmikhüpe 12.70 12.70 Merilyn Uudmäe
Deniss Tšernobajev 14.76 14.76   12.35 12.35 Janeli Toomel
Veiko Kriisk 5.22 5.30 teivashüpe 3.60 4.23 Lembi Vaher
Kristjan Rosenberg 4.70 4.83   3.30 3.75 Getter Marie Lemberg
Kristo Galeta 18.84 19.15 kuulitõuge 15.73 16.02 Anu Teesaar
Raido Kalbach 16.82 17.35   12.95 13.84 Kätlin Tõllasson
Märt Israel 64.40 66.56 kettaheide 53.09 53.53 Anu Teesaar
Martin Kupper 61.64 65.03   49.51 53.02 Kätlin Tõllasson
Mart Olmann 66.95 66.95 vasraheide 65.07 65.07 Kati Ojaloo
Martin Lehemets 66.78 67.88   55.00 55.00 Ksenia Safonova
Risto Mätas 80.63 83.48 odavise 46.83 48.74 Mari-Liis Tulev
Tanel Laanmäe 81.16 81.96   54.16 54.16 Helina Karvak
Lauri Lelumees     käimine     Angela Mandel
Margus Luik     5000/10000      Anastassija Ponomarenko
M.-M. Nurges, R.Veesalu     4x100m     Õ.Võro, D.Suuman
M. Ellisaar, H. Kutberg           M.Kalev, K.Soosaar
S.Ütsmüts, J.H. Jagor     4x400m     D.Must, H.Meier
R.Künnapuu, M.Leemet            K.Veerme, L.Roose
TREENERID
Toivo Ruut, Valter Espe, Tiina Torop, Toomas Klaup, Jevgeni Terentjev, Väino Kondoja, Kristel Lääts 
                                                                                       VÕISTKONNA JUHT: Marko Aleksejev

NB! Kuna koondis on väga suur, on alaliidu poolt lühike võistlusdress, pikk dress palun endal kaasa võtta!

Väljaspool arvestust lubatakse võistlema sportlased, kelle tase on vähemalt OM-B normatiiv.

  1. Eesti Kergejõustikuliit jätab endale õiguse nõuda sportlastelt lähetuskulude kompenseerimist juhul, kui sportlase poolt esitatud logistiline plaan erineb temapoolt ette teatatud plaanist.
  2. Lisaks koondislastele esitavad alarühma vastutavad treenerid sportlaste nimekirja, kes soovivad osaleda väljaspool arvestust.
  3. Koondisesse kutsutud sportlaste koondisekohast loobumisel teavitab sportlane koheselt oma loobumisest ja vastavatest asjaoludest alarühma vastutavat treenerit ja/või saavutusspordi juhti.

Lähetuse esialgne logistiline plaan (kinnitatakse 16.07)

 

1/3 Tallinn-Valmiera-Tartu-Tallinn/2 juhti (18.07.2014 9:30 - 18.07.2014, tagasisõit 20:30)
Väljasõit Audentesest Tondi 84.

2/3 Tartu-Võru-Valmiera-Võru-Tartu/1 juht (18.07.2014 10:30 - 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit Ülikooli spordihoone parkla Ujula 4
10:45 Tamme staadion
12:00 Võru spordihoone
13:00 Valga staadioni parkla (staadioni ees kurvis)

3/3 Tallinn-Tartu-Võru-Valmiera-Tallinn/ 2 juhti (19.07.2014 07:00 - 19.07.2014 õhtu)
Väljasõit: Audentes (Tondi 84)
9:20 Tartu Ujula 4
10:50 Võru spordihoone
11:50 Valga staadion

 TÄIENEB!

NB! Vaid ühel (1. või 2.) päeval võistlevate sportlaste saabumine ja kojusõit toimub võistlusega samal päeval. Mõlemal päeval võistlejatele tagatakse kohapeal majutus kahe võistluspäeva vahel. Võistlejad, kelle ala algab teisel päeval enne kella 13:25 on oodatud bussile 18. juulil, majutus tagatud.