Kalender

Legend

Ajakava

Juhend

Tulemused

Toimumispaik: Tallinn8.-10.novembril 2019 toimub Tallinnas Euroopa tipptreenerite seminaride sarja raames kuulitõuke konverents, kus esinevad oma ala parimad sportlased ja treenerid üle maailma. Konverentsil käsitletakse nii pöördega tõukamist kui ka glide-tehnikat. Kavas on teoreetilised loengud, praktilised treeningud (kuulitõuge, jõutreening) ning sisukad arutelud ja diskussioonid.

Konverentsil esinevad olümpiavõitja Valerie Adams'i treener Jean-Pierre Egger, kahekordne maailmameister ja olümpiamedalist David Storl, David Storl'i treener Wilko Schaa, maailmameister Tom Walsh'i treener Dale Stevenson, tuntud heitetreener ja praegu Fanny Roos'i juhendav Vesteinn Hafsteinsson ja heitealade konsultant/nõustaja Shaun Pickering

Konverentsi programmiga saab tutvuda SIIN, NB! Prorgammis võib ette tulla väikesi muudatusi!

Osalustasu:
Konverentsi hind ilma majutuseta on 400 EUR osaleja kohta, koos majutusega 500 EUR osaleja kohta (majutus Tallink Spa Hotellis kaheses toas). 

Kehtiva treenerikutsega treeneritele kehtib alaliidu poolt 10% soodustus. 

Hind sisaldab majutust (kui valitakse koos majutusega pakett), lõuna- ja õhtusööke ning vahepalasid sessioonide vahel, spaa ja sauna sissepääsu konverentsi ajal ning kõiki loenguid ja treeninguid kolme päeva jooksul. 

Registreerida saab SIIN

Registreerimine kestab kuni 30.septembrini 2019.

NB! Konverents toimub inglise keeles ning tõlget eesti keelde ei toimu!


Lisainfo: 
Hans Üürike
hans@globalthrowing.com
tel: 58454456