Rahva- ja lastesport

juhendid   ajakavad tulemused

Kuupäev Võistlus Toimumispaik Info
08.01

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, I etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

10.01

Tartu mudilaste võistlused

Tartu
TÜ SH
11-12.01

Tartu C- ja D-klassi MV

Tartu
TÜ SH
04.02

Tartu Kalevi lastevõistlus, I etapp

Tartu
Tamme staadion
 
05.02

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, II etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

07.02

Lääne-Virumaa D-klassi MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

15.02

Valgamaa U14 ja U12 vanuseklassi meistrivõistlused
R. Meri, tel 5664 0378
Valga

22.02

Nõmme KJK laste MV

Tallinna SH

01.03

Lääne-Virumaa E-klassi MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

09.03

TÜ ASK D- ja E-klassi laste võistlused
M. Paju, tel 5611 1670
Tartu
TÜ SH
11.03

Tartu Kalevi lastevõistlus, II etapp

Tartu
Tamme staadion
 
11.03

Saaremaa D-klassi MV
A. Laide, tel 5663 1985, andres.laide[at]mail.ee
Kuressaare

 
12.03

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, III etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

13.03

Tartu Kalevi lastevõistlus, III etapp

Tartu
Tamme staadion
 
16.03

Lääne-Virumaa D- ja E-klassi kolmevõistlus
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

25.03

141. pööripäevajooks kevadesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
08.04

Viljandimaa maanteejooksu MV
M. Kurs, tel 5366 2222
Karksi-Nuia

08.04

Tartu Parkmetsa jooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu
Raja tn park
09.04

87. Rabajooks
E. Vahtras, tel 645 7338, essi.vahtra[at]tallinnlv.ee
Harku raba
teed
15.04

Ida-Virumaa "Laste kergejõustik" võistlused
V. Predbannikov, tel 5558 4198
Ahtme SH

16.04

Luitejooks
K. Riitsaar tel 5615 3528 info[at]2silda.ee
Pärnumaa,
Rannametsa
18.04

Rae Run kevadjooks
www.upsport.ee/rae-run
Jüri

 
19.04

Vallimäe KV - Edasi lükatud 3. maile!

Rakvere

 
19.04

Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
Edasi lükatud 3. maile!
Rakvere

 
19.04

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Mustamäe
23.04

Leksijooks
H. Peel, tel 510 4699, leksi44[at]leksi44.ee
Tallinn,
Rahumäe
15:00

23.04

Narva-Jõesuu Jüriööjooks
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva-Jõesuu

25.04

Keila seeriajooks Kevad 2017, I etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
26.04

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Lillepi park
27.04

Keila seeriajooks Kevad 2017, II etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
28.04

Aakre-Puka maanteejooks
K. Vahi, tel 5330 7160
 
02.05

Keila seeriajooks Kevad 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
02.05

TÜ ASK C- ja D-klassi laste võistlused
M. Paju, tel 5611 1670
Tartu
TÜ SH
03.05

TÜ ASK E-klassi laste võistlused
M. Paju, tel 5611 1670
Tartu
TÜ SH
03.05

Vallimäe KV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

03.05 Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

03.05

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Järve terviserada
04.05

Keila seeriajooks Kevad 2017, IV etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
04.05 Heategevuslik teatejooks    
09.05

15. Hubi jooks (ca 2km)
P. Randaru, 5365 3242
Tallinn
Sütiste park
10.05

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Pae park
12.05

Lääne-Virumaa koolide neljavõistlused
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

13.05

Hunnuli pargijooks

Hummuli

16.05

Mäkkejooksuvõistlused
L. Soom, tel 509 6812
Türi

17.05

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Merimetsa
18.05

Tartu ja Tartumaa lasteaedade spordipäev

Tartu
Tamme staadion
 
20.05

SEB Maijooks
tel 629 9259, jooks[at]jooks.ee
Tallinn

24.05

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Harku
25.05

Valgamaa U12 ja U10 vanuseklasside MV

Valga

27.05 Prangli jooks Prangli
28.05

Narva Promenaadijooks
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva

30-01.06

Tartu U12 ja U14  vanuseklasside MV

Tartu,
Tü staadion
31.05

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Hiiu
03.06

Tartu Kalevi lastevõistlus, IV etapp

Tartu,
Tamme staadion
 
03.06

4. Kekkoneni jooks

Kääriku

03.06

Rimi heategevuslik Juunijooks
tel 629 9259, jooks[at]jooks.ee
Tallinn,
Kadriorg
07.06

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Mustamäe
14.06

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Saue

17.06

27. J. Lossmani mälestusjooks

Viljandi
21.06

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Tähetorni
22.06

Pärnumaa Võidupüha maraton
K. Riitsaar, tel 5615 3528, info[at]2silda.ee
Tori, Paikuse,
Pärnu
22.06

Raasiku rahvajooks

Raasiku

24.06

142. pööripäevajooks suvesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
30.06

Hellenurme suvejooks
A. Veemees, tel 503 0630
Hellenurme

02.07

Narva-Jõesuu Surf Run
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva-Jõesuu

05.07

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Kohila

09.07

Narva Trail Run
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva

12.07

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Maardu

19.07

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Pirita
26.07

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Jüri

29.07

Ümber Väinjärve jooks
T. Aan, tel 522 9864
Väinjärve

 
30.07

Iigaste metsajooks
A. Nõmmik, tel 529 7963
Iigaste

02.08

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Pääsküla
05.08

Sangaste Rukkihundi jooks
R. Undrus, tel 504 4938
Sangaste

09.08

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Pirita-Kose
12.08

II Peetri noortejooks
www.upsport.ee/rae-run
Peetri

 
13.08

Rae Run suvejooks
www.upsport.ee/rae-run
Jüri

 
13.08

15. Swedbank lastejooks
K. Ladva, tel 5347 8585
Paralepa
rand
 
15-17.08

Väikelaste ühisharjutamine
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
16.08

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Kadaka mets
19.08

Tartu Skechers Suvejooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu
A. le Coq SH
19.08

Väikelaste kergejõustikupäev
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

23.08

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Kadriorg
26.08

Räbiküla jooksukross ja kepikõnd
P. Vakman, tel 503 1285
Räbiküla

26.08 45. jooks ümber Ülemiste järve Tallinn, Ülemiste  
27.08

Narva-Jõesuu rannajooks
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva-Jõesuu

27.08

F. Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
U. Jukk, tel 5380 8994, ulvi.jukk@gmail.com
Tartu,
Tamme staadion
30.08

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Snelli park
06.09

RMK Tallinna pargijooks
T. Tambur, tel 5340 3995
Tallinn,
Lauluväljak
 
08.09

Jooks ümber kolme Tõrva järve
T. Neumann, tel 5664 0993
Tõrva

 
12.09

Lääne-Virumaa gümnaasiumide algklasside MV
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
12.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, I etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
13.09

Koeru SK U14, U12 laste võistlused
T. Aan, tel 522 9864
Koeru

 
14.09

Narva Firmajooks
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva

14.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, II etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
14.09

Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside MV
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
15.09

20. Valga-Valka rahvajooks
R. Leppik, tel 523 4974
Valga

 
16.09

32. Jõhvi Rahvajooks Jõhvi

16.09

Kergejõustikuvõistlus Sügis Cup 2017
A. Soosaar tel. 5021346
Tallinn

16.09

SK Maret-Sport lastevõistlused
R. Meri, tel 5664 3078
Valga

17.09

Rakvere rahvajooks
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

17.09

Pärnu-Jaagupi poolmaratoni teatejooks

Pärnu-Jaagupi

19.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
19.09

Türi metsajooks

Türi

 
20.09

Nõmme sügisjooks
A. Vackermann, tel 517 8310
Nõmme mets

21.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
23.09

Narva Kreenholmi jooks
A. Pratkunas, tel 5597 7055
Narva

23.09

143. pööripäevajooks sügiesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
24.09

Vooremaa poolmaraton

Kuremaa-
Jõgeva
26.09

8-11 aastaste laste võidujooks
L. Soom, tel 509 6812
Türi

 
30.09

7. Kolme koolimaja jooks
Kuro Link, kurolink63@gmail.com

Kilingi-Nõmme
30.09

Sillamäe 6 tunni jooks ja maraton
A. Kiisla, aet.kiisla@gmail.com, 56608626
Sillamäe

 
01.10

Paide-Türi rahvajooka
J. Šadeiko, tel 503 8349
Türi

 
08.10

62. Viljandi Linnajooks

Viljandi

08.10

88. Rabajooks
E. Vahtras, tel 645 7338, essi.vahtra[a]tallinnlv.ee
 
15.10 Jooksuvõistlus M. Pirksaare karikatele
L. Soom, tel 509 6812
Türi
tehisjärv
20-22.10

44. Saaremaa kolme päeva jooks
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Sõrve
22.10

Pärnu Rannajooks
K. Riitsaar, tel 5615 3528, info[at]2silda.ee
Pärnu

28.10

14. Nõmme-Harku metsajooks
Facebook: Nõmme jooksusari
Nõmme
Spordikeskus
12:00

09.11

Tartumaa lasteaedade talvine spordipäev

Tartu,
TÜ SH
 
11.11

Tartu Novembrijooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu, Kvissentali
veemotoklubi
11.11

27. Mardijooks
info[at]valgasport.ee
Valga

12:00

12.11

Jõulumäe 33. metsajooks, www.joulumae.ee
E. Tasalain, tel 5186142, info@joulumae.ee

Jõulumäe
15.11

TÜ ASK C-klassi sügisvõistlus
M. Paju, tel 5611 1670, paju.madis@gmail.com

Tartu,
TÜ SH

 
16.11

Tartu lasteaedade talvine spordipäev

Tartu,
TÜ SH
 
17.11

TÜ ASK D-klassi Sügisvõistlused
M. Paju, tel 5611 1670, paju.madis@gmail.com

Tartu,
TÜ SH
 
21.11

TÜ ASK B- ja A-klassi Sügisvõistlused
M. Paju, tel 5611 1670, paju.madis@gmail.com

Tartu,
TÜ SH
 
22.11

Rakvere Spordikooli lastevõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

07.12

Laste jõuluvõistlused
L. Soom, tel 509 6812
Türi ÜG

 
13.12

Lääne-Virumaa 2006-2007. a.s laste jõuluvõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

16.12 Heategevuslik Jõuluvõistlus(C- , D- ja E-klass)
M. Paju, tel 5611 1672, paju.madis@gmail.com
Tartu,
TÜ SH
 
18.12

TÜ ASK Juuniorite, B- ja A-klassi Jõuluvõistlus
M. Paju, tel 5611 1670, paju.madis@gmail.com

Tartu,
TÜ SH
 
19.12

Lääne-Virumaa 2008-2010. a.s laste jõuluvõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

23.12

144. pööripäevajooks talvesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
28.12 TÜ ASk Teivavõistlus
H. Lemberg, tel 511 6941, harry.lemberg@ut.ee
Tartu,
TÜ SH