Rahva- ja lastesport

juhendid   ajakavad tulemused

Kuupäev Võistlus Toimumispaik Info
08.01

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, I etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

10.01

Tartu mudilaste võistlused

Tartu
TÜ SH
11-12.01

Tartu C- ja D-klassi MV

Tartu
TÜ SH
04.02

Tartu Kalevi lastevõistlus, I etapp

Tartu
Tamme staadion
 
05.02

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, II etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

07.02

Lääne-Virumaa D-klassi MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

15.02

Valgamaa U14 ja U12 vanuseklassi meistrivõistlused
R. Meri, tel 5664 0378
Valga

22.02

Nõmme KJK laste MV

Tallinna SH

 
01.03

Lääne-Virumaa E-klassi MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

11.03

Tartu Kalevi lastevõistlus, II etapp

Tartu
Tamme staadion
 
11.03

Saaremaa D-klassi MV
A. Laide, tel 5663 1985, andres.laide[at]mail.ee
Kuressaare

 
12.03

Vinni-Rakvere Talvejooksusari, III etapp
tel 5660 3585 ja 528 3122
Vinni

13.05

Tartu Kalevi lastevõistlus, III etapp

Tartu
Tamme staadion
 
16.03

Lääne-Virumaa D- ja E-klassi kolmevõistlus
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

25.03

141. pööripäevajooks kevadesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
08.04

Tartu Parkmetsa jooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu
Raja tn park
09.04

87. Rabajooks
E. Vahtras, tel 645 7338, essi.vahtra[a]tallinnlv.ee
Harku raba
teed
16.04

Luitejooks
K. Riitsaar tel 5615 3528 info[at]2silda.ee
Pärnumaa,
Rannametsa
19.04

Vallimäe KV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
19.04

Lääne-Virumaa C- ja D-klassi murdmaajooksu MV
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
25.04

Keila seeriajooks Kevad 2017, I etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
27.04

Keila seeriajooks Kevad 2017, II etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
02.05

Keila seeriajooks Kevad 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
04.05

Keila seeriajooks Kevad 2017, IV etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
04.05 Heategevuslik teatejooks    
12.05

Lääne-Virumaa koolide neljavõistlused
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
15-17.05

Väikelaste ühisharjutamine
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
16.05

Mäkkejooksuvõistlused
L. Soom, tel 509 6812
Türi

18.05

Tartu ja Tartumaa lasteaedade spordipäev

Tartu
Tamme staadion
 
19.05

Väikelaste kergejõustikupäev
J. Vettik, tel 528 3122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
20.05

SEB Maijooks
M. Lilliallik, tel 521 3331
 
03.06

Tartu Kalevi lastevõistlus, IV etapp

Tartu,
Tamme staadion
 
17.06

27. J. Lossmani mälestusjooks

Viljandi

22.06

Pärnumaa Võidupüha maraton
K. Riitsaar, tel 5615 3528, info[at]2silda.ee
Tori, Paikuse,
Pärnu
24.06

142. pööripäevajooks suvesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
29.07

Ümber Väinjärve jooks
T. Aan, tel 522 9864
Väinjärve

 
13.08

15. Swedbank lastejooks
K. Ladva, tel 5347 8585
Paralepa
rand
 
19.08

Tartu Skechers Suvejooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu
A. le Coq SH
27.08

F. Kudu mälestusvõistluste lastevõistlused
U. Jukk, tel 5380 8994, ulvi.jukk@gmail.com
Tartu,
Tamme staadion
 
12.09

Lääne-Virumaa gümnaasiumide algklasside MV
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
12.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, I etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
13.09

Koeru SK U14, U12 laste võistlused
T. Aan, tel 522 9864
Koeru

 
14.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, II etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
14.09

Lääne-Virumaa põhikoolide algklasside MV
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
16.09

32. Jõhvi Rahvajooks

Jõhvi

 
17.09

Rakvere rahvajooks
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
19.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
19.09

Türi metsajooks

Türi

 
20.09

Nõmme sügisjooks
A. Vackermann, tel 517 8310
Nõmme mets

 
21.09

Keila seeriajooks Sügis 2017, III etapp
tel 5647 2272
Keila
terviserajad
23.09

143. pööripäevajooks sügiesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik
26.09

8-11 aastaste laste võidujooks
L. Soom, tel 509 6812
Türi

 
01.10

Paide-Türi rahvajooka
J. Šadeiko, tel 503 8349
Türi

 
08.10

88. Rabajooks
E. Vahtras, tel 645 7338, essi.vahtra[a]tallinnlv.ee
 
20-22.10

44. Saaremaa kolme päeva jooks
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Sõrve
21.10

Jooksuvõistlus M. Pirksaare karikatele
L. Soom, tel 509 6812
Türi
tehisjärv
 
22.10

Pärnu Rannajooks
K. Riitsaar, tel 5615 3528, info[at]2silda.ee
Pärnu

28.10

14. Nõmme-Harku metsajooks
Facebook: Nõmme jooksusari
Nõmme
Spordikeskus
12:00

09.11

Tartumaa lasteaedade talvine spordipäev

Tartu,
TÜ SH
 
11.11

Tartu Novembrijooks
J. Mäe, tel 5552 1999
Tartu, Kvissentali
veemotoklubi
16.11

Tartu lasteaedade talvine spordipäev

Tartu,
TÜ SH
 
22.11

Rakvere Spordikooli lastevõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
07.12

Laste jõuluvõistlused
L. Soo, tel 509 6812
Türi ÜG

 
13.12

Lääne-Virumaa 2006-2007. a.s laste jõuluvõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
19.12

Lääne-Virumaa 2008-2010. a.s laste jõuluvõistlus
J. Vettik, tel 5283122, jaak.vettik[at]mail.ee
Rakvere

 
23.12

144. pööripäevajooks talvesse
T. Vaher, tel 509 4988, H. Jürjo, tel 5386 7778
Kuressaare,
Loode tammik